Щорічна
професійна
премія

Підсумки першого півріччя 2021 року

Підбито підсумки відбору Лауреатів премії «Український Будівельний Олімп» за перше півріччя.


Професійною нагородою відзначені наступні будівельні компанії та житлові комплекси


Столичні забудовники та новобудови


АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики

Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ»: виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів.


BudCapital, Київ, Девелопер року. Стабільність, якість, професіоналізм

Девелоперська компанія BudCapital вже більше 10 років займається будівництвом сучасних житлових комплексів в місті Київ. За цей час компанія стала учасником близько тридцяти проектів житлової нерухомості. Найбільш відомі житлові комплекси девелопера - Вежа на Ломоносова, Новопечерський Вежа, Mirax, Manhattan City та Star City. Це житлова і комерційна нерухомість в різних районах Києва, яка відрізняється естетичною та функціональною архітектурою, зручною локацією, наявністю розвиненої соціальної інфраструктури, близькістю транспортних артерій.


Інтергал-Буд, Київ, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність

Ця будівельна компанія за 18 років роботи на вітчизняному ринку нерухомості реалізувала більше 70 проектів і звела 157 житлових будинків в Київській області, Рівному, Львові, Одесі, Житомирі, Ужгороді, Чернівцях. Високі темпи і широка географія будівництва, відсутність недобудов і ведення бізнесу за рахунок власних коштів, інвестиції в міську інфраструктуру і сучасні технології будівництва, вигідні ціни і довгострокові програми розстрочки з соціальними гарантіями - все це забезпечує забудовнику лідируюче положення у вітчизняній будівельній галузі.


Cityсonsult Development, Київ, Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво

На рахунку девелопера більш 370 000 кв. метрів житла, введеного в експлуатацію в Києві та Київській області. На етапі будівництва зараз перебувають близько 270 000 кв. метрів. Компанію відрізняють швидкі темпи будівництва і стрімка динаміка розвитку, що дозволяє успішно зводити сучасне житло комфорт, бізнес і еліт-класу. Девелопер ефективно управляє проектами будь-якої складності, створює міські простори з естетичною та функціональною архітектурою, розробляє унікальні дизайн-концепції, застосовує інноваційні будівельні технології і задає високий стандарт якості на столичному ринку житла.


Азіл Девелопмент Груп, Київ, Професійний рівень будівництва. Прогресивні технології та якісні матеріали

Молода девелоперська компанія забезпечує повний цикл будівельних робіт (від розробки документації проекту до введення будинків в експлуатацію), застосовує енергоефективні технології та відповідає вимогам міжнародних трендів в будівництві та архітектурі. Житло цього девелопера відрізняється рядом переваг: сучасна авторська архітектура, сертифіковані екологічно чисті будівельні матеріали, зручна транспортна розв'язка і розвинена місцева інфраструктура.


Білий шоколад, Київ, Надійний девелопер. Європейські стиль та якість будівництва
Білий Шоколаd Development Holding - забудовник повного циклу, який здійснює фінансування, проектування, будівництво і контроль кожного об'єкта. Компанія працює на ринку вже більше 20-ти років, зводить житло європейського рівня та виступає інвестором і промоутером своїх проектів, самостійно виконуючи і контролюючи весь цикл робіт по їх реалізації. Зараз в активі компанії 5 споруджуваних і вже реалізованих проектів,  особливостями яких є єдиний архітектурний стиль та сучасний ландшафтний дизайн.


Smart Development, Київ, Лідер малоповерхового будівництва
Команда Smart Development більше 10 років працює на ринку будівництва житла та є забудовником повного циклу в сегменті малоповерхової нерухомості (котеджні еко-містечка, таунхауси, дуплекси, квадрекси, клубні містечка). Щорічно кількість проектів і квадратних метрів, введених в експлуатацію, збільшується. Зараз в портфелі компанії близько 20 проектів, що знаходяться на різних стадіях реалізації. Серед них комплекси енергоефективних будинків «Organic Home» і «Solo Home», а також 10 об'єктів «New Smart». Компанія інтегрує малоповерховий формат індивідуального житла в розвинену соціальну інфраструктуру столиці, застосовуючи енергоефективні технології та оригінальні концептуальні рішення.

ECOBUD Building Croup, Київ, Європейський рівень будівництва: сучасна архітектура, якість та надійність
Компанія почала свою діяльність в 2017 році в сфері реконструкції та ремонту адміністративних та нежитлових приміщень, а зараз виконує комплексні будівельно-монтажні роботи будь-якої складності, будує житлову і комерційну нерухомість, проводить сервісне обслуговування нерухомості вже введеної в експлуатацію. Котеджне містечко Obriy Family Club, перший самостійний проект забудовника, зводиться в столичному передмісті і відрізняється сучасною архітектурною стилістикою, екологічністю, новітніми енергоефективними рішеннями.

ЖК Eco Dream, Київ, Сучасне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання

16-ти поверховий будинок, комфортний та енергоефективний, зводиться поруч з парком, озером, сосновим лісом компанією «Центробуд». Новобудову відрізняють сучасна архітектура, екологічні матеріали і раціональне використання енергетичних ресурсів. Концепція цього комплексу відображає прагнення людини жити в гармонії з природою і турботу про екологію життєвого простору. У той же час ЖК Eco Dream будується поруч з транспортними артеріями, інтегрований з столичну інфраструктуру і спроектований з власними комерційними приміщеннями, для сфери послуг. Різноманітні планування квартир з мальовничими панорамними видами - ще одна перевага цього житла.


ЖК Сучасний квартал, Київ, Новий стандарт сучасного житла: енергоефективність, благоустрій та доступні ціни

На місці старих гаражів та напівпокинутих складів будуються нові будинки з пішохідними алеями, фонтанами, місцями для відпочинку і ландшафтним дизайном. Комплекс складається з трьох 16-поверхівок і зводиться в районі з добре розвиненою соціальною інфраструктурою. Поруч знаходяться зупинки швидкісного трамвая та міської електрички, проходять безліч маршрутів громадського транспорту. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією. Основні комунікації централізовані, а опалення - автономно. Серед особливостей цього житла - велика площа скління, різноманітні планування, в тому числі і смарт-квартири, а також можливість покупки квартири в кредит або в вигідну розстрочку.


ЖК Святобор, Київ, Краще житло для всієї родини

Новобудова категорії «комфорт» представляє собою шість багатоквартирних будинків висотою від 12 до 26 поверхів, що споруджуються за монолітно-каркасною технологією. Роботи ведуться в кілька черг. Два будинки вже введені в експлуатацію. В ході будівництва застосовуються сучасні енергозберігаючі технології та якісні матеріали. Усередині комплексу передбачено зелений простір з місцями для відпочинку, розваг, спорту. Серед переваг цього житла - підземний паркінг, цілодобова охорона, просторі планування. Забудовник комплексу - відомий київський девелопер City One Development.


ЖК Академ-Квартал, Київ, Комфортне якісне житло за доступними цінами

В Академмістечку столиці зводиться масштабний комплекс з 9 будинків різної поверховості, витриманих в єдиному архітектурному стилі, з яскравими оформленими фасадами. Поруч знаходиться ліс, а всередині комплексу зводяться алеї для прогулянок, спортивна воркаут зона, зелені місця для відпочинку з авторським ландшафтним дизайном. Серед переваг цього житла - близькість розвиненої міської інфраструктури та зручна транспортна розв'язка. Крім того, в комплексі передбачена власна інфраструктура. У комерційних приміщеннях перших поверхів будинків зроблять магазини, салони краси, різні послуги і сервіси.


ЖК 4U, Київ, Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання

Проект цього комплексу передбачає будівництво двох 27-поверхових житлових будинків, по дві секції в кожному. Новобудові властива сучасна архітектурна стилістика: дизайнерське оформлення, комбіновані кольори і матеріали фасаду, панорамне скління і багаторівневі форми. У комплексі реалізується концепція «двір без машин», для автомобілів передбачений п'ятирівневий наземний паркінг і гостьова стоянка. ЖК 4U інтегрований в розвинену транспортну, соціально-побутову та торгово-розважальну інфраструктуру столиці. Крім того на території комплексу запланована двоповерхова будівля, де відкриють кафе, магазини, аптеку, салон краси. Забудовник пропонує покупцям житла вигідні умови розстрочки і можливість придбати квартиру з ремонтом «під ключ» і з меблями.


ЖК Причал 8, Київ, Сучасний еко-простір для комфортного життя і відпочинку

Комплекс розташований на березі озера, де планується обладнати пляжну зону з шезлонгами, а у дворі будинку - дитячу ігрову та спортивну зони. Проектом також передбачено власна набережна і парк з алеями для прогулянок серед квіткових клумб і дерев. Серед переваг ЖК «Причал 8» - цілодобова охорона, відеоспостереження, опалювальний підземний паркінг, система «розумний будинок», різноманітність квартирних планувань, вигідна програма інвестування, можливість купити квартиру з готовим ремонтом «під ключ» від забудовника.


Компанії  та житлові комплекси Київської області


Comfort Life, Ірпінь, Професійний девелопер. Сучасні технології та новаторські рішення

Масштабні проекти і високі темпи будівництва, якість і стабільність, нові будівельні технології і командний професіоналізм відрізняють діяльність цієї компанії. Comfort Life пропонує заміське житло як гідну альтернативу столичної нерухомості. Унікальна сучасна архітектура і розвинена інфраструктура, благоустрій і сприятлива екологічне середовище, сучасні енергозберігаючі технології та дизайнерські рішення - характерні риси житлових комплексів цієї компанії.


STALA development group, Ірпінь, Професійний забудовник: доступне і якісне житло
Це новий бренд компанії Єврохутір, яка більше 15 років будує стильні котеджні містечка та затишні індивідуальні будинки в найближчому столичному передмісті. Забудовник використовує європейські технології, проекти і обладнання. У портфелі STALA development group зараз кілька котеджних містечок, в тому числі зовсім новий проект - КГ «Генеральський». Їх загальними особливостями є сучасна архітектура (європейський фасад, панорамні вікна, функціональні планування), наявність стоянки для авто, незалежні комунікації, розташування на природі, близькість столичної інфраструктури.


ЖК Емоція, Хотів, Найкраще співвідношення ціни, якості та комфорту

 Комплекс з тринадцяти малоповерхових будинків комфорт-класу будується в найближчому передмісті Києва. Реалізує проект будівельна компанія Team Development. ЖК Емоція вдало поєднує затишок і тишу заміського життя з комфортом розвиненої столичної інфраструктури. Комплекс розташований поруч з метро і транспортною магістраллю, поблизу с торговими центрами, супермаркетами, а також ВДНГ і парком «Феофанія». Серед переваг цього житла - сучасна архітектура і функціональні планування, двір без машин і власна парковка, закрита територія з цілодобовою охороною, а також сприятлива екологія, чисте повітря і відсутність міського шуму.


ЖК Riverside, Погреби, Кращий проект столичного передмістя

Цей масштабний заміський комплекс гармонійно інтегрований в екосистему передмістя Києва і розташований поблизу транспортної та торгово-розважальної інфраструктури столиці. Одна з основних концепцій комплексу - спорт і турбота про здоров'я, яка втілена в організації громадського парку Wellness City Park. На території Riverside також передбачені місця для відпочинку, прогулянкові алеї, променаду уздовж водного каналу з кафе, рестораном і пляжною зоною. За проектом в комплексі буде створена власна інфраструктура: торговий центр, дитячий садок, відділення пошти, торгові приміщення для магазинів, аптек, кафе, ресторанів, салонів краси.


ЖК Orange Park, Крюковщина, Заміський комплекс року

Проект новобудови передбачає поетапне зведення тридцяти чотирьох багатоквартирних будинків, спроектованих в єдиному стилі. В ході будівництва виконуються роботи з благоустрою території (прогулянкові алеї, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, велопарковки). Квартальна забудова комплексу дозволяє облаштовувати проїзди та наземні паркувальні місця для автотранспорту. Будинки зводяться з газобетонних блоків. Фасади утеплюються базальтової ватою і облицьовуються декоративною штукатуркою. Міцність конструкції кожної будівлі надає монолітний каркас з армованого бетону. ЖК Orange Park вдало поєднує в собі високий рівень комфорту і невелику вартість житла.


ЖК На Прорізній, Гостомель, Мальовничий заміський квартал: європейська якість, благоустрій і комфорт

Комплекс спроектований за європейськими стандартами, із застосуванням енергозберігаючих технологій і сучасних будівельних матеріалів, що гарантує житлу довговічність і невисоку вартість обслуговування. Каркаси будинків відлиті з армованого бетону, кладка зовнішніх стін виконана з енергоефективних керамічних блоків, фасади утеплені мінеральною ватою і облицьовані керамічною плиткою. Головними перевагами цього масштабного комплексу, як і інших об'єктів компанії «Comfort Life», є зручна еко-локація, поруч зі столицею, власна інфраструктура і охорона прибудинкової території, ландшафтний дизайн та паркінг.


Регіональні новобудови та компанії


ZEZMAN, Одеса, Провідний девелопер Чорноморського регіону: прогресивні рішення та інновації

Група компаній ZEZMAN займається професійним управлінням інвестиційними проектами в сфері нерухомості і здійснює повний цикл робіт - від всебічного аналізу окремого проекту до введення об'єкта в експлуатацію з подальшим його обслуговуванням. Кожен проект девелопера унікальний і відповідає сучасним трендам світової урбаністики. Серед оригінальних знахідок цієї компанії - квартальна забудова, капсульний парк, мурали на стінах будинків, кухонні сади і, нарешті, концепція Urban Market, яку девелопер має намір реалізувати в своєму новому масштабному проекті.


ЖК High Hills, Харків, Краща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального комплексу

Новий проект компанії Строй Сіті Development - комплекс з двох 15-ти поверхових веж, розташованих на 7-ми поверховому стилобаті та з'єднаних мостом. Він зводиться в діловому центрі Харкова, поруч з основними пам'ятками міста. Проект втілює концепцію Live & Shop & Work & Play з житловими та офісними приміщеннями, торгово-розважальними зонами і місцями для відпочинку. На даху веж планується розмістити басейн і BBQ-зону. У комплексі передбачені сучасні системи енергозбереження та контролю, системи з автоматизованими сценаріями реагування на аварійні ситуації, контроль і управління зі смартфона, а також трирівнева система охорони.


ЖБ Стрітенський, Полтава, Краща новобудова Полтави: безпека, якість, комфорт

Новобудова розташована в історичній частині Полтави, в безпечному, екологічно чистому районі міста, де є пішохідні зони та парк. Будинок інтегрований в розвинену міську інфраструктуру і відрізняється оригінальною архітектурної стилістикою. Панорамне скління і фасад, викладений клінкерною плиткою з декоративними елементами, надають будівлі стильний сучасний вигляд. Внутрішній двір є закритою територією, де реалізована концепція «без авто і сторонніх». Тут також облаштовані дитячий майданчик і власний підземний паркінг. У грудні 2020 року будинок введений в експлуатацію. Забудовником ЖБ Стрітенський є компанія СМНК, яка працює на полтавському будівельному ринку з 2007 року.