Щорічна
професійна
премія

ЖК Riverside, Київська обл., с. Погреби, Заміський комплекс року. Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку

Вибір тих, хто завжди лине з гамірної столиці у затишну гавань квітучого кварталу. Хто наповнює дозвілля активністю та емоціями, а не нудьгує у чотирьох стінах. Хто виходить назустріч світу, який вітає посмішками сусідів, дитячим сміхом та гострим ароматом ошатних кав~ярень. Жити повним життям - значить, обрати для себе ЖК Riverside!

ЖК Riverside складається з 12 будинків, розташованих в мальовничій зеленій зоні за все в 2,5 км від Києва. Дивовижна особливість місцевості - наявність водного каналу майже під вікнами і чистого озера поруч. Ідея проєкту Riverside — створення затишного заміського комплексу, інтегрованого в еко-систему передмістя Києва. Територія комплексу буде нагадувати парк завдяки зонам відпочинку, алеям для прогулянок та водному каналу з системою містків. Також для жителів комплексу буде облаштована променада з кафе, рестораном та пляжною зоною уздовж каналу.

Інфраструктура

Комфортне життя не може бути відірваним від щоденного побуту. Незважаючи на близькість столичних благ, ми потурбувалися про повну самодостатність кварталу, запланувавши тисячі квадратних метрів під комерцію. Щоб мешканцям Riverside не доводилося залишати комплекс, проєктом передбачено розвиток власної інфраструктури: побудують торговий центр, спортивний комплекс, громадський центр та дитячий садок на 120 місць.На перших поверхах будуть розташовані торговельні приміщення для магазинів, аптек, кафе, ресторанів, салонів краси та відділення пошти. Купити продукти можна буде не тільки на території комплексу Riverside, але й на ринку або у селищі Погреби, до якого на авто 3 хвилини. Дорога до супермаркетів великих торгових мереж займе 5-15 хвилин на авто: найближчі «Варус», «Сільпо», «АТБ», «Фора» та «ЕКО-Маркет».

Для дітей шкільного віку поблизу навчальні заклади Києва: до школи №320 — 10 хвилин на авто, до шкіл №301, №300, №311 — 11 хвилин на авто, а до школи №308 та гімназії №283 — 12 хвилин.

Одна з основних концепцій комплексу Riverside — спорт та турбота про здоров'я, яка втілена в організації громадського парку Wellness City Park. За проєктом у Wellness City Park планують обладнати стадіон з футбольним полем, майданчики для баскетболу та волейболу, корти для великого тенісу, тренажери під відкритим небом, поперечини та бруси для воркаута, а також роздягальні з зонами відпочинку для спортсменів. Для фанів екстремальних видів спорту буде встановлений скейтпарк.Особливості

    - власна пляжна зона з шезлонгами, парасолями та літнім душем
    - майданчик для проведення фестивалів та змагань на відкритому повітрі
    - дитячий ігрове «містечко»
    - індивідуальне газове опалення
    - утеплені фасади
    - чистове оздоблення та лазерна стяжка стелі
    - парковка з зарядками для електрокарів
    - цілодобова охорона території

ЖК Riverside – це перехрестя життєвих стихій, на якому зійшлися буденний комфорт, цікаве дозвілля та спортивна активність.

Він орієнтований на людей, які хочуть жити тут і зараз, розвиваючи усі грані свого життя. Якщо ти точно знаєш, чого вартий і не приймаєш компромісів – переходь на правильний бік, обирай для себе Riverside!

Контакти

Телефон:

+380675188428

Email: [email protected]

Сайт: https://riverside1.com.ua