Щорічна
професійна
премія

ЖК Святобор, Київ, Краще житло для всієї родини

Унікальний простір поєднує все, що відповідає останнім тенденціям життя у тренді «еко». Це майже курорт серед міста.Ми створили та продовжуємо розвивати технологічну і водночас квітучу оазу, що інтегрована у середовище сучасного мегаполісу. Кожен куточок парку втілює новаторські розробки.

Власники квартир зможуть відпочивати на доглянутих зелених галявинах, працювати з ноутбуком на ергономічних лавочках - забудовник подбав про підзарядки для гаджетів. Для абсолютного комфорту буде надано вільний доступ до Wi-Fi, передбачено функціональні елементи облаштування дворового простору, стильне LED-освітлення.

Атмосферу приватності, безпеки і комфорту дарує концепція «двір без машин». Вона утворює затишний простір, доступний лише мешканцям будинку та великий підземний паркінг.

ЖК «Святобор» в одному з найбільш екологічно сприятливих і затишних районів міста. Чисельні парки і сквери знаходяться за кілька кроків від житлових секцій, а до лісу та водойм можна легко дістатися велосипедом або автомобілем.

Не зважаючи на те, що будинки височіють неподалік від гомінкого проспекту, комплекс чудово захищений від дорожнього трафіку та забруднень тихими вулицями і віковими деревами. Уявіть, що на вашій вулиці височіють вікові хвойні дерева, а у дворі забудовник дбає про нові зелені насадження. Сьогодні на території вже висаджено такі рослини – черемуха червонолиста, катальпа, прунус, магнолія, дерен, ялівець кількох сортів. Родзинкою композиції є ошатна ялина.Власний парк

Парк Резорт у власному дворі – це майже аналог курорту, який доступний власникам квартир ЖК «Святобор» за будь-якої пори року. Це розкішний і безпечний зелений простір, смарагдова перлина серед мегаполісу, що передбачає місця для відпочинку, ігор та дозвілля.

Поруч з метро

 Житловий комплекс «Святобор» знаходиться в 10 хвилинах прогулянки від ст. метро «Житомирська» та - 12 хвилинах від ст. метро «Святошин», що дозволяє дуже швидко і без заторів дістатися центру міста та власне прямою гілкою до Хрещатика.

Двір без автомобілів

ЖК «Святобор» має ексклюзивну особливість – до периметру затишного двору не проникає галас міста і пилу від транспортних артерій. Гармонія оповитих зеленню вулиць – Львівська, Верховинна, Петрицького, сприяє тому, щоб насолоджуватися приватним парковим простором.

Підземний паркінг

Концепцією передбачено великий підземний паркінг - унікальну перевагу такого комплексу на Святошино. Ліфти зручно спускаються на підземні рівні, тож мешканці матимуть швидкий доступ до своїх автомобілів 24 години на добу.

Абсолютна безпека

В «Святобор» мешканці зможуть полишити турботи про захист будинку. Закрита територія комплексу охороняється цілодобово. Цей неймовірний простір, як надійна фортеця, подарує власникам квартир відчуття затишку, камерності, надійності та незрівнянну цінність життя «серед своїх».

Продумані планування

За комфортом та естетикою планування квартир не лише є оптимальними, але й відповідають характеристикам елітних новобудов. Родзинкою більшості квартир – є просторі зручні кухні, гостинний простір, панорамні вікна в підлогу. «Липки на Львівській» - саме так кажуть про «Святобор».

Якість будівництва

«Святобор» - сучасний проект з якістю матеріалів будівництва кращого світового рівня.  Всі будинки є надійними за всіма характеристиками і зводяться з червоної цегли. Будівельну якість забезпечено на рівні таких знакової нерухомості столиці як ЖК «Новопечерські Липки» та ЖК «Бульвар Фонтанів»

Інвестиційна привабливість

Це проект рівня «бізнес» з вартістю м2 рівня «комфорт» має виключно високу інвестиційну привабливість. Вкладення коштів в «Святобор», нерухомість від надійного забудовника з бездоганною репутацією, гарантовано примножить активи. Квартири з локацією біля метро щодня зростають в ціні і завжди користується попитом серед тих, хто шукає житло з метою оренди.
Забудовник ЖК «Святобор» -- City One Development, компанія, яка створює міські середовища.Першим проектом команди  City One Development в Києві став інфраструктурний проект в центрі столиці – квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки». Кожен проект компанії – це продумана концепція з додатковими можливостями  для мешканців. Всі проекти компанії мають високий індекс інвестиційної привабливості, адже розміщені в найбільш вдалих локаціях та мають великі інфраструктурні можливості.


Контакти

Телефон:

(067)4741687

Email: [email protected]

Сайт: https://svyatobor.kiev.ua