Щорічна
професійна
премія

ЖК Scandia, Бровари, Сучасне скандинавське містечко

ЖК Scandia — скандинавське містечко на межі міста і лісу. Тут, серед розкішної природи, подалі від міського шуму, ми створюємо справжнє європейське місто, майбутні громадяни якого пишатимуться своїм домом. Ми впроваджуємо досвід скандинавських країн і поділяємо фундаментальні європейські цінності: якість, простота та естетика, довговічність і функціональність, комфорт, екологічність, безпека, доступність, сім’я.

Кожен без виключення знайде у ЖК Scandia втілення своїх уявлень про ідеальне життя. Добробут сім’ї та всебічний розвиток особистості закладено у кожний квадратний метр. Тут зручно і легко жити, працювати, відпочивати, а головне — ростити дітей і будувати майбутнє.

Якість

Від якості матеріалів до якості життя один крок. Еталонний будівельний матеріал у поєднанні з сучасним фасадом гарантують тепло- і звукоізоляцію будинку на найвищому рівні. Двосторонній вхід в будинок, комфортні гостьові холи, безшумні ліфти, мінімум сусідів на поверсі, місця для зберігання колясок та велосипедів для кожного поверху, енергозберігаючі LED–світильники забезпечують комфортне життя. Панорамні вікна та високі стелі в кожній квартирі додають простору та світла.

Простота та естетика

Скандинавський стиль покладено в основу містечка: оригінальні фасади стриманих кольорів, панорамні вікна від полу до стелі та гостроверхий дах. Квартири першого поверху мають вихід на терасу, прикрашену квітами, а квартири останніх поверхів з 6-метровими стелями захоплюють погляд і затамовують подих. ЖК Scandia органічно вписується в навколишній ландшафт. Всі будинки мають не більше 8 поверхів, саме тому місто наповнене світлом та простором для життя. Комплекс спроектований так, що кожен квартал має свої неповторні особливості. А з вікна кожної квартири відкривається приголомшливий вид на квітучий двір, ліс, озеро та парк. Все це створює неповторний образ Скандії.Довговічність і функціональність

Європейські стандарти, екологічні матеріали та сучасні технології застосовуються на кожному етапі будівництва. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією, що є запорукою міцності та довговічності. Кожна квартира – простір для реалізації фантазії свого господаря, адже спроектована з можливістю вільного перепланування. Всі будинки враховують потреби сучасної сім’ї. А це означає більшу кількість електричних розеток для гаджетів, вбудовану проводку для Інтернет і кабельного сервісу. Будинок оснащений приладами і системами, які відповідають високим стандартам використання енергії. Енергозберігаючі технології та автономне опалення дозволять суттєво економити на комунальних витратах

Комфорт

Комфортне проживання в Скандії починається з в’їзду до комплексу. Автомобіль можна спокійно залишити на багаторівневих та наземних паркінгах, а всі потреби в товарах та послугах забезпечить власна інфраструктура. У величезному власному парку знайдеться місце для проведення дозвілля на будь-який смак: фудкорти, прокат спортивного та ігрового спорядження, озеро з пляжною зоною, місце для риболовлі, зона вигулу собак, галявини для барбекю, дитяча ігрова зона, спортивний майданчик для тренувань і йоги, велосипедні та бігові доріжки, майданчик для проведення концертів, ярмарок і свят. Безкоштовний Wi-Fi передбачено на всій території парку. А підтримувати та гарантувати порядок буде власна обслуговуюча компанія.

Екологічність

Містечко росте на території лісопаркової зони. Зелена територія з елементами ландшафтного дизайну, поруч великий хвойний ліс та парк понад 6 га з власним озером та променадом. Чисте повітря і віддаленість від міського шуму — запорука гармонійного життя в комплексі. Ми сповідуємо і забезпечуємо здоровий спосіб життя та захист довкілля, втілюючи провідні європейські практики: сортування сміття, фреш-лавки та еко-магазини, фермерські продукти, артезіанська вода з власної свердловини, станції для зарядки електромобілів, LED світильники на сонячних батареях для освітлення комплексу ввечері, велопарковки для прибічників екологічних транспортних засобів.Безпека

Кожен мешканець містечка має відчувати себе в абсолютній безпеці. Саме тому територія закрита від автомобілів та сторонніх осіб. Ведеться всебічна охорона території в режимі 24/7: патрулювання території, пропускна система для авто, камери спостереження на кожному вході, домофон в кожній квартирі, контроль доступу по картках. В безпеці буде і авто мешканців: проектом передбачено зведення чотирьох 8-ми поверхових паркінгів. Крім того, гарантія вашого спокою — надійний забудовник і повний пакет документів на будівництво.

Доступність

Багато шляхів ведуть в Скандію і всі вони зручні та швидкі: 10 хвилин до метро, 20 хвилин до центру, 10 хвилин пішки до електрички. Для максимальної зручності наших мешканців курсуватиме маршрутне таксі до метро. В кожному будинку розташовані об’єкти власної інфраструктури, притаманні повноцінному місту: ресторани, банки, аптеки, магазини, супермаркети, кафе, фітнес-центри, барбекю-зони, галерея мистецтв, власна поліклініка, торгівельно-розважальний центр, spa-центр.

Контакти

Телефон:

044 390 90 20

Email: [email protected]

Сайт: https://scandia.ua