Щорічна
професійна
премія

ЖК «Квадрат», Ужгород, Регіональний проект року

Житловий комплекс «Квадрат» – це новий сучасний життєвий простір, що гармонійно поєднує в собі затишну атмосферу заміського помешкання та усі зручності динамічного активного міста. ЖК «Квадрат» розташований у передмісті Ужгорода, яке плавно переходить у найбільш заселений та новий житловий район міста, що у свою чергу забезпечує зручне транспортне сполучення, розвинену інфраструктуру, близькість закладів сфери освіти, медицини, а також торгових, спортивних та розважальних об’єктів.

Окрім зручного місця розташування житлового комплексу майбутні мешканці комплексу отримають цілий ряд переваг, зокрема це закрита територія з цілодобовим відеоспостереженням та власною охороною, з великою кількістю зелених насаджень, безпечними дитячими ігровими майданчиками, затишною зоною для відпочинку, функціональним спортивним майданчиком для дорослих, спеціально відведеним місцем для вигулу домашніх улюбленців. На території комплексу знаходитиметься 6 житлових будинків висотою у 5-6 поверхів та 2 споруди комерційного призначення, що зосередять у собі внутрішню інфраструктуру та забезпечать максимальний щоденний комфорт жителів комплексу. Тут розташовуватимуться продуктовий супермаркет, центр дитячого розвитку, салони краси, фітнес-зал, аптеки та медичні заклади, кав’ярні та сімейне кафе. На території у понад 3,6 га передбачено також велику кількість паркомісць, як для самих мешканців, так і для гостей комплексу. До послуг мешканців 414-и квартир житлового комплексу 84 гаражі та 460 місць паркінгу. Для комфортного побуту мешканців нашого комплексу ми передбачили також у кожному будинку на першому поверсі комори та приміщення загального користування для тимчасового зберігання дитячих візочків, велосипедів і т.п.

Ми, як і раніше, дбаємо про максимальну зручність проживання наших мешканців та при цьому не забуваємо про зовнішній вигляд комплексу. Саме тому відповідно до проекту усі лоджії в будинках при здачі будуть засклені з дотриманням максимальної енергоефективності, швидкісний інтернет та кабельне телебачення будуть уніфіковані та підведені до кожної квартири. Окрім того, ми гарантуємо 10-річне обслуговування комплексу, що включає в себе охорону, освітлення та прибирання території, вивіз сміття та роботу великогабаритних сучасних ліфтів. Ми попіклувались про те, аби Ви, придбавши житло у новобудові, могли насолоджуватись усіма його перевагами, не турбуючись про щоденні побутові клопоти чи недобросовісних сусідів.

Незмінна якість будівельних робіт, використання екологічно чистих матеріалів, застосування сучасних технологій у будівництві та інженерному оснащенні комплексу, співпраця тільки з надійними та перевіреними часом постачальниками, урахування індивідуальних побажань кожного покупця є надійним фундаментом успішності житлового комплексу «Квадрат». Обираючи один із варіантів свого майбутнього житла, будь то практична 1-кімнатна, функціональна 2-кімнатна чи простора й розкішна 3-кімнатна квартира, Ви маєте можливість внести свої корективи у її планування, відповідно до своїх уподобань та потреб.

Уже сьогодні Ви можете переконатися у якості нашого будівництва, адже усі раніше зведені нами житлові комплекси повністю розкуплені та заселені щасливими власниками. Тож не втрачайте шанс зробити вигідну інвестицію у своє якісно нове майбутнє житло. Будуємо майбутнє разом!

Контакти

Телефон:

(050) 372-40-40

Email: [email protected]

Сайт: http://www.traksler.com